Greater Ottawa Kingfish Swim Club             2019-01-20 - 11:17 AM
    GO Polar Bear Plunge Invitational - 2019-01-19 to 2019-01-20    
                    Go Polar Plunge Invitational                    
                        January 19-20, 2019                         
 
 Event 44  Girls 10 & Under 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Charapova, Kira         9 GO                3:12.10    3:04.05  
  2 Le Clair-Haddad, Okya  10 GO                3:26.41    3:13.56  
  3 Lao, Jiazi             10 GO                3:37.83    3:43.50  
  4 Klosevych, Helena      10 GO                     NT    3:57.95  
 -- Bouaziz, Dalia         10 GO                3:33.88         NS  
 
 Event 44  Girls 11-12 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Zou, Lillian           11 GO                2:49.43    2:47.77  
  2 MacLeod, Grace         12 GO                2:48.00    2:48.13  
  3 Partridge, Vivianne    12 GO                2:54.51    2:53.44  
  4 Yan, Angeline          12 GSH               2:59.13    2:55.60  
  5 Tian, Erinne           12 GO                     NT    2:57.11  
  6 Trang, Victoria        12 GO                3:06.25    3:01.93  
  7 Maiti, Meghna          11 GSH               3:09.71    3:05.00  
  8 Stachon, Mikaela       12 GO                3:03.84    3:05.50  
  9 Baglole, Claire        11 GSH               3:13.61    3:08.71  
 10 Wang, Emma             11 GO                3:16.62    3:09.36  
 11 Balaa, Maryam          11 GO                3:12.95    3:12.05  
 12 Bouchard, Tea          11 GO                3:23.02    3:15.23  
 13 McKay, Madyn           11 GSH               3:19.04    3:16.64  
 14 Qin, Sophie            11 GO                3:13.19    3:17.07  
 15 Tuff, Katelyn          12 GO                3:38.75    3:20.75  
 16 McAnsh, Lotus          11 GO                3:34.03    3:22.24  
 17 Huynh, Tu Nhi          11 GO                3:15.90    3:24.08  
 18 Holmes, Brooke         12 GO                3:24.37    3:24.56  
 19 Berry, Gracyn          11 GO                4:02.80    3:24.72  
 20 Scullion, Helena       11 GO                     NT    3:27.32  
 21 Zhou, Lydia            11 GO                3:35.14    3:32.79  
 22 Zhou, Christina        12 GO                3:34.14    3:32.94  
 23 Oliveira, Mary         11 GO                3:42.94    3:34.08  
 24 Leger, Sarah           11 GO                3:53.10    3:47.59  
 25 Sofia Said, Jamila     11 GO                4:00.51    3:49.22  
 26 Creighton, Mila        12 GO                3:45.99    3:49.47  
 27 Speelman, Erika        11 GO                4:15.00    3:53.70  
 28 Blais, Clea            12 GO                4:08.38    3:58.50  
 29 Lett, Alexandra        11 GO                     NT    4:02.47  
 30 Varty, Christina       11 GO                     NT    4:02.51  
 31 Cacciotti, Sienna      11 GO                4:15.00    4:10.22  
 32 Otis, Emily            12 GO                4:28.14    4:11.67  
 33 Jeggo, Maya            11 GO                4:29.06    4:25.82  
 -- Dechman, Georgia       12 GO                3:03.75         NS  
 
 Event 44  Boys 10 & Under 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Chaires, Colton        10 GO                3:00.67    3:11.99  
  2 Burke, Gavin           10 GO                3:17.83    3:33.16  
  3 Chaires, Piers          8 GO                3:45.42    3:47.93  
 
 Event 44  Boys 11-12 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gana, Aly S            12 GO                3:00.48    2:57.96  
  2 Gueraoui, Adam         12 GO                3:13.12    2:59.88  
  3 Galbraith, Liam        11 GO                3:07.44    3:10.04  
  4 Charland, Angus        12 GO                3:40.36    3:10.92  
  5 Almangush, Taha        11 GO                3:01.38    3:11.96  
  6 Chen, Jonathan         12 GO                3:19.34    3:13.80  
  7 Gascon, Hugo           11 GO                3:18.60    3:14.38  
  8 Hughson, Sean          11 GO                3:12.52    3:14.44  
  9 Jodoin, Benjamin       12 GO                3:25.19    3:21.20  
 10 Ma, Justin             11 GO                3:31.33    3:22.50  
 11 Roy, Thomas            12 GO                3:37.37    3:30.20  
 12 Ding, Shawn            11 GO                3:41.83    3:31.93  
 13 Mader, Kai             12 GO                     NT    3:36.31  
 14 McIlwaine, Samuel      11 GO                3:36.38    3:36.47  
 15 Fu, Jaylon             12 GO                4:10.94    3:45.24  
 16 Dupuis, Ulrich         12 GO                3:42.83    3:51.13  
 17 McConnell, Benjamin    12 GO                3:48.73    3:59.38  
 18 Ng-A-Fook, Ezra        11 GO                4:15.00    4:02.13