Greater Ottawa Kingfish Swim Club              2019-01-20 - 9:31 AM
    GO Polar Bear Plunge Invitational - 2019-01-19 to 2019-01-20    
                    Go Polar Plunge Invitational                    
                        January 19-20, 2019                         
 
 Event 37  Girls 10 & Under 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Charapova, Kira         9 GO                1:32.64    1:24.80  
  2 Hollo, Annika          10 GO                1:36.08    1:26.33  
  3 Bouaziz, Dalia         10 GO                1:36.44    1:28.08  
  4 Le Clair-Haddad, Okya  10 GO                1:46.58    1:28.86  
  5 Hemstead, Izzy         10 GSH               1:47.04    1:35.52  
  6 Livingston, Emmanuell  10 GO                1:45.00    1:43.53  
  7 Chartrand, Cassandra   10 GO                1:55.72    1:44.22  
  8 Rennick, Keera         10 GSH               1:51.01    1:45.04  
  9 Jodoin, Olivia         10 GO                1:52.77    1:45.15  
 10 Rushenas, Chloe        10 GO                1:46.96    1:45.24  
 11 Noordhof, Ava           9 GO                1:53.78    1:49.22  
 12 Senechal, Sophi        10 GO                2:02.32    1:49.60  
 13 Mullins, Anna          10 GSH               1:47.73    1:50.13  
 14 Vital Ramos, Aany       9 GO                2:13.52    1:56.62  
 15 Scullion, Alicja        9 GO                2:08.78    1:57.74  
 16 Maiti, Sneha           10 GSH               2:22.87    2:00.36  
 17 Carson, Emma           10 GSH                    NT    2:00.64  
 18 Hollink, Kaylee         9 GO                2:00.00    2:04.78  
 19 Nellis, Fiona          10 GO                     NT    2:05.58  
 20 Kasta, Olivia/Liv A     9 GSH               2:13.73    2:16.52  
 21 Elliott, Chloe          9 GO                2:22.22    2:19.18  
 -- Payan, Keera J         10 GSH                    NT         DQ  
 -- Gilbert, Katrina L     10 GSH               2:30.40         DQ  
 -- Levasseur, Valerie     10 GO                2:31.05         DQ  
 -- Gravelle, Elianne      10 GO                2:00.00         DQ  
 -- Orlich, Rose            9 GO                1:59.37         NS  
 
 Event 37  Girls 11-12 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mullins, Keira         12 GSH               1:36.47    1:24.10  
  2 McKay, Madyn           11 GSH               1:40.52    1:31.76  
  3 Reimer, Hope           11 GSH                    NT    1:44.83  
 
 Event 37  Boys 10 & Under 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gana, Omar             10 GO                1:38.79    1:30.40  
  2 Bordovsky, Allan       10 GO                1:45.36    1:36.81  
  3 Liu, Lucas              8 GO                1:54.50    1:47.61  
  4 Labrie, Tristan         8 GO                2:15.00    1:54.43  
  5 Robinson, Carter       10 GO                2:04.40    1:59.50  
  6 Murphy, Ethan          10 GSH               2:14.03    1:59.77  
  7 Trang, Anthony          9 GO                2:13.64    2:04.45  
 -- Jung, Owen              9 GO                2:00.00         DQ  
 -- Kratt, Nolan            9 GSH                    NT         NS  
 -- Lapner, Eric           10 GO                     NT         NS  
 
 Event 37  Boys 11-12 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Van Straaten, Euan     11 GO                1:26.42    1:23.06  
  2 Almangush, Taha        11 GO                1:27.74    1:24.50  
  3 Langridge, William     11 GO                1:37.63    1:31.97  
  4 Mader, Kai             12 GO                     NT    1:37.42  
  5 Jin, Rui               11 GO                     NT    1:45.82